Субєктам господарювання, діяльність яких призводить до утворення відходів

     Згідно вимог ст. 17 Закону України “Про відходи” суб’єкти господарювання, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів (Пзув) складає від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи.

     Порядок подання декларації про відходи затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118 “Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми” (далі – Порядок).

     Згідно п. 3 Порядку декларація про відходи подається до 20 лютого року, що настає за звітним, одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг, який передає її відповідно до обласної державної адміністрації (дозвільного органу), або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.

     Порядок функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур визначено наказом Мінприроди України від 18.05.2016 № 186 “Про затвердження Порядку функціонування електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами”.

     Звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання можуть подати декларацію про відходи після 20 лютого поточного року, але тільки через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.

 

 

Спеціаліст-еколог
відділу агропромислового розвитку
Новомиргородської райдержадміністрації                                 Л.Погоріла

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=9029

Залишити відповідь