Про проведення засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат

24 січня 2018 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни.

На засіданні розглядалося питання про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування суб’єктами господарювання району станом на 01 січня 2018 року .

На засідання були запрошені приватні підприємці, що мали заборгованість зі сплати ЄСВ, а саме: ФОП Поддубний Юрій Андрійович, ФОП Суздаль Віталій Вікторович, ФОП Мартинова Світлана Степанівна, ФОП Сарана Світлана Павлівна, ФОП Сарана Ігор Михайлович, ФОП Кошовий Сергій Петрович, ФОП Коробцова Наталія Анатоліївна, ФОП Яковенко Сергій Олександрович.

Під час обговорення питання порядку денного заступник голови Новомиргородської райдержадміністрації Чорномор Л.А. зауважила, що несплата єдиного соціального внеску, призводить до втрати страхового стажу.

Протокольним дорученням комісії вирішено рекомендувати:

1. Начальнику Новомиргородського відділення Маловисківської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Чорній С.В. та начальнику Новомиргородського районного відділу виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Чупику В.В. провести звірку податкових документів, які знаходяться на виконанні та вжити всіх можливих заходів для погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування суб’єктами господарювання району.
  2. Маловисківському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Кіровоградської області проводити роз’яснювальну роботу щодо зарахування страхового стажу та порядку призначення пенсій серед страхувальників, в тому числі шляхом виїздів безпосередньо на підприємства Ново миргородського району.
  3. ФОП Мартиновій С.П. та ФОП Сарані І.М. рекомендовано провести звірку суми боргу зі сплати ЄСВ у Новомиргородському відділенні Новоукраїнської ОДПІ та вжити усіх можливих заходів для її погашення .

Секретаріату комісії доручено тримати на контролі запевняння фізичних осіб підприємців Мартинової С.П. та Сарани і.М.. про погашення боргу з єдиного соціального внеску протягом 2018 року.

Начальник відділу з питань праці
та соціально-трудових відносин
УСЗН райдержадміністрації А.Дудар