Виїзд бригади фахівців комунального закладу «Новомиргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» в Коробчинську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини

01 лютого 2018 року , відповідно до графіку виїздів фахівців в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини , фельдшерсько– акушерські та фельдшерські пункти на 2018 рік, здійснено виїзд бригади спеціалістів комунального закладу «Новомиргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» до Коробчинської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у складі : лікаря – педіатра Суржавської К.С. лікаря – терапевта , кардіолога Воропай О.М., лікаря-хірурга Горбачова В.Є.

Коробчинська амбулаторія станом на 01.01.2018 р. укомплектована: лікарем на 1,25 ставки; середнім медичним персоналом на – 5,0 ставок, зайнято – 5,0 ставок,; молодшим персоналом – на 2,0 ставки , зайнято – 2,0 ставки.

Станом на 01.01.2018 р. приписного населення до Коробчинської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини всього – 1341 чол. :

дорослого – 1170 чол.,

підлітків – 31,

дітей – 140.

Під час виїзду оглянуто жителів :

терапевтом, кардіологом – 26 чол.,

педіатром – 16 дітей, з них до 1 року – 6 дітей оглянуто вдома

хірургом – 18 чол.,

цитологічно оглянуто – 18 жінок,

взято кров на вміст глюкози   – у 22 чол.,

зроблено – 26 електрокардіограм.

Виписано рецептів згідно Урядової програми «Доступні ліки» – 53 .

Начальник ЦПМСД                                                          О.В.КРИВОРУЧКО