Новомиргородщину відвідав голова Кіровоградської ОДА Кузьменко С.А.

12 квітня на Новомиргородщині з робочою поїздкою перебував голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович. Незважаючи на короткотривалість візиту програма перебування губернатора в районі була насиченою та об’ємною. Керманич області відвідав ряд соціальних об’єктів району та оцінив результати роботи місцевої влади, супроводжували голову облдержадміністрації голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та голова районної ради Сергій Совенко.
Розпочалась робоча поїздка Сергія Кузьменка з відвідин навчально-виховного об’єднання «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад», що є опорним та має у складі чотири філії. У першу чергу керівник відвідав шкільну їдальню та оглянув спортивний зал, поцікавившись, які роботи було виконано минулого року в рамках проекту “Здоров’я наших дітей”, який реалізується саме з його власної ініціативи. В їдальні, і в спортивному залі школи забезпечено комфортні умови для перебування дітей, адже минулого року тут установили металопластикові вікна, а протягом 2016-2017 років за рахунок коштів субвенції з держбюджету та з районного бюджету у школі повністю замінено старі вікна, а котельню переведено на альтернативне паливо, що дало змогу значно покращити температурний режим.
Також Сергій Кузьменко поцікавився вартістю харчування у шкільній їдальні та меню. Учні 1-4 класів та пільгових категорій харчуються безкоштовно, а учні 5-11 класів – частково за кошти батьків та завдяки спонсорській допомозі. Меню школярів – збалансоване. Керівник ОДА відзначив і належний стан спортивного залу – базові будівельні роботи вже виконано, наявне відповідне обладнання. Влітку буде зроблено косметичний ремонт, для того, щоб повністю забезпечити належні умови для занять фізкультурою і спортом.
Сергій Кузьменко також побував на заняттях у 1-А та 1-Б класах даного навчального закладу, які навчаються за експериментальним проектом «Інтелект України» у рамках концепції Нової української школи. У класах вже є нове мультимедійне обладнання, телевізори, необхідні наочні матеріали. Для організації навчального процесу керівник Сергій Анатолійович подарував школі ноутбук.
Далі керівник області відвідав головні медичні заклади району КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та Районне територіальне медичне об’єднання «Новомиргородське». Тут Сергій Кузьменко оцінив якість цілого ряду робіт, які були здійсненні минулого року, поспілкувався з медичними працівниками та пацієнтами закладів. В КЗ «ЦПМСД» керманич області обговорив з медиками реалізацію основних положень медичної реформи на теренах району та в державі в цілому. Звичайно цікавили Сергія Анатолійовича і умови в яких працюють лікарі і отримують медичну допомогу жителі районую. Минулого року в закладі було здійснено реконструкцію даху, проведено часткову заміну вікон, придбано два електрокардіографи, у 2018 році заплановано закінчити заміну вікон.
В РТМО «Новомиргородське» керівник області відвідав терапевтичне відділення в якому нещодавно закінчився капітальний ремонт. Сергій Кузьменко оглянув їдальню, харчоблок, палати, маніпуляційну кімнату. Високо оцінив якість проведеного капітального ремонту після якого у відділенні маємо оновлені стіни, стелю, підлогу, замінено комунікації. Закуплено для потреб хворих постільну білизну, матраци, ліжка, м’який інвентар, меблі для їдальні і харчоблоку. Сергій Кузьменко також поспілкувався з хворими, що перебували у відділенні, які висловили щире задоволення від сучасного стану відділення. Для того аби умови у відділенні стали ще більш комфортними, а хворі мали можливість цікаво провести свій вільний час Сергій Анатолійович подарував телевізор.
Наступним об’єктом робочої поїздки Сергія Кузьменка було СТОВ «Агролан» розташоване в с. Йосипівка. Тут очільник області відвідав зернозберігаючий комплекс будівництво якого розпочалось в 2015 році. Станом на сьогодні введена потужність для зберігання зерна складає 28 тис т. або 82% від передбаченої проектом. Це дало можливість створити 15 нових робочих місць. Сергій Анатолійович ознайомився з особливостями роботи комплексу основна мета роботи якого доведення якості зерна до базисних кондицій. Також очільник області поспілкувався з керівництвом сільгосппідприємства стосовно подальших перспектив розвитку товариства, а разом з ним і інфраструктури та соціального забезпеченості території на якій функціонує сільгосппідприємство.

Підсумовуючи результати поїздки голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відмітив роботу керівництва райдержадміністрації в районі. Зазначив, що місцева влада справляється з вирішенням ряду соціальних питань, зокрема це забезпечення нормального, сталого функціонування закладів освіти і медицини. Минулого року реалізовано чимало проектів для того аби в цих установах було зручно і комфортно навчатися чи лікуватись. Також позитивно відзначив Сергій Анатолійович і плани які були озвучені Олександром Сенченко на цей рік. Стосовно побаченого на зернозберігаючому підприємстві очільник області відмітив, що розвиток сільського господарства є пріоритетними не лише для нашого району, а для всієї області, тому підтримка аграріїв з боку держави і влади на місцях завжди буде відчутною.