Виїзд бригади фахівців Комунального закладу «Новомиргородський ЦПМСД» до Миролюбівського фельдшерського пункту

10 травня 2018 року , відповідно до графіку виїздів фахівців в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти на 2018 рік, здійснено виїзд спеціалістів Комунального закладу «Новомиргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» до Миролюбівського фельдшерського пункту (далі ФП) у складі : лікаря – педіатра       Суржавської К.С. , сімейного лікаря Дударя О.М., лікаря – хірурга Горбачова В.Є. та сестри медичної по електрокардіографії.

Миролюбівський ФП станом на 01.01.2018 р. укомплектований медпрацівником на – 1,0 ставку та молодшим персоналом на – 0,5 ставки.

Станом на 01.01.2018 р. населення с. Миролюбівка становить всього – 298 чол. , з них:

дорослого – 231,

підлітків   – 15,

дітей         – 52.

Під час виїзду оглянуто жителів с. Миролюбівка:

терапевтом – 15 чол., з них – 1 чол. направлений на консультацію до лікаря невропатолога РТМО «Новомиргородське» та на рентгенологічне обстеження;

педіатром –16 діт., з них: вдома оглянуто – 12 дітей з асоціальних сімей та 4 – в амбулаторії; 3-х хворих дітей направлено на консультацію до лікарів отоларинголога, психіатра та дерматолога; діти оглядалися разом з соціальним працівником сільської ради. Оглянута одна вагітна;

хірургом – 15 чол.,

зроблено ЕКГ – 15,

взято кров на вміст глюкози в крові – у 15чол.

Начальник ЦПМСД                                         О.В.КРИВОРУЧКО