ЗАПРОШУЄМО бухгалтерів і керівників бюджетних установ, комерційних підприємств, що провадять свою діяльність на території Новомиргородського району узяти участь у семінарі-практикумі від громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»

«Розрахунок відпусткових. Підзвіт і готівкові обмеження.

Новий порядок блокування реєстрації ПН

Питання до розгляду:

1. Огляд нововведень законодавства, законопроектів, актуальних роз’яснень контролюючих органів.
  2. Готівкові обмеження, підзвіт: правила, помилки, останні роз’яснення контролюючих органів.
  3. ПДВ: як працює на практиці оновлений порядок блокування реєстрації податкових накладних.
  4. Порядок розрахунку відпусткових та визначення їх складових.
  5. Лікарняні у 2018 році в Україні – від видачі листа непрацездатності до оплати.

Запитання – відповіді.

Унікальна пропозиція!

Попередньо (до 21.05.18 р.) надішліть свої запитання за тематикою семінару лектору на email: kr@b-club.com.ua

та отримайте відповідь на семінарі-практикумі.

ОРГАНІЗАТОРИ:

громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»;

Кіровоградське представництво Групи компаній «Баланс»; редакція видання «Баланс-Бюджет»

спільно з ГУ ДФС у Кіровоградській області ,Управлінням Держпраці у Кіровоградській області, ФСС у Кіровоградськькій області

ЛЕКТОРИ:

Масловська Ганна Володимирівна, начальник відділу з питань праці Управління Держпраці у Кіровоградській області;

Ніколаєнко Наталя Миколаївна, начальник відділу надання матеріальної допомоги ФСС у Кіровоградській області;

Тертична Тетяна Юріївна, спеціаліст відділу доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Кіровоградській області

Інформація для учасників:

Семінар-практикум відбудеться 23 травня 2018 року

в приміщенні Новомиргородської РДА, II поверх, сесійна зала

Початок семінару о 10:00 год., Реєстрація учасників семінару о 9:30 год.

Телефони організаторів семінару:

(067) 587-94-05

(050) 644-32-41
Мироненко Оксана Олексіївна,

голова обласного осередку м. Кропивницький та Кіровоградській області

громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»  kr@b-club.com.ua

Довідки за телефоном : (05256) 4-22-79 ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ РДА

Ваші колеги вже застосовують на практиці знання,

отримані на семінарах-практикумах

від Всеукраїнського бухгалтерського клубу!

Приєднуйтеся до своїх успішних колег і ви!