Весняні ритми

З метою, розвитку й популяризації народного  хореографічного мистецтва, творчих і фізичних здібностей дітей та молоді, підвищення виконавської майстерності та сценічної культури аматорських хореографічних колективів в районному будинку культури 12 травня було проведено районний огляд конкурс «Весняні ритми». В якому взяли участь біля 250 любителів хореографії з 14 клубних закладів.

Поза конкурсом виступили аматорські хореографічні колективи центру дитячої та юнацької творчості «Сучасник», «Весняночки» та хореографічний колектив дитячої школи мистецтв «Віконце».

Серед сільських клубних закладів переможцями стали аматорські хореографічні колективи: «Радість»   Канізького сільського будинку культури   та «Міраж» Капітанівського селищного будинку культури.

Слід відзначити аматорські хореографічні колективи Туріянського, Йосипівського, Кам’янського, Петроострівського сільських будинків культури та Защитянського, Кам’януватського сільських клубів, які представили на огляд конкурс цікаві хореографічні композиції.

В програмі огляду-конкурсу були народні, бальні та сучасні постановки.

Велика подяка сільським головам за надання фінансової підтримки керівникам та їхнім колективам.

Методист хореографічного

жанру РБК                                                                                 Л.Стригун