Відзначення Міжнародного дня захисту дітей!

Щороку першого червня в Україні традиційно відзначають Міжнародний День захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами країни.

У Новомиргородському районі також не забули про майбутнє покоління та провели 01 червня 2018 року на центральній площі міста та в районному будинку культури свято для дітей, присвячене Міжнародному дню захисту дітей, яке урочисто відкрив голова районної державної адміністрації Сенченко О.О. зі словами: “Дорогі діти! Ви – найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності щоб стати гідним громадянином України.” та побажав щасливого дитинства та сяючих посмішок.

Для юних господарів святкування проведено низку заходів, а саме: дитячий фестиваль творчості “Ура літо”; конкурс дитячої художньої творчості “Крок до зірок”; конкурс дитячих малюнків на асфальті “Моя країна – Україна”; дитячі ранки “Дітям світу-сонце й миру”; концерт-шоу “Веселі нотики”; бібліоквест “Ура! Ура! Веселий час! Прийшли канікули до нас”; бібліо-джем “Репертуар для модного читача”; виставка-релакс “З книгою наодинці”; шоу асорті “Різнобарвна веселка країни дитинства”; парк шоу “Бібліотека шукає нових друзів” день відкритих дверей (безкоштовне відвідування музею до Міжнародного дня захисту дітей).

У Новомиргородському дитячому будинку–інтернаті ІІ профілю проведено: виховну годину “Ми діти твої Україно! ”; літературно-музичний ранок “Вони майбутнє України”; день відкритих дверей, виставку робіт вихованців “Країна дитинства – країна казкова”; святковий обід; спортивні змагання з міні футболу “Шкіряний м’яч”; екскурсія до лісу з ігровою програмою “Веселі пісні біля вогника”.

У Новомиргородській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів проведено: урочисту лінійку, оголошення планів на день; загальнотабірний квест “Казковий дитячий світ”; святкова програма “Діти України!”; фейс-арт “Креативимо на здоров’я!”; конкурс малюнків на асфальті “Ми за щасливе дитинство!”; спортивні змагання “Веселі старти”.

У Новомиргородській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів проведено: зустріч з начальником безоплатної правової допомоги Смілянець О.Л.; участь у фестивалі дитячої творчості у місті Новомиргороді (театрально-музичний номер “Жив був пес”); кінозал “Казковий світ дитинства”; малюнки на асфальті: “Країна дитинства: закони та права”; святковий обід; майстер-клас на тему: “Країна творчих справ”; спартакіада “Сміливі, сильні, спритні”; виховна година: “Ми діти твої Україно!”.

Дві родини в яких виховуються по троє дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, взяли участь у святковому концерті у Кіровоградській обласній філармонії з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

В День захисту дітей працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, Новомиргородського центру для сім’ї, дітей та молоді та Новомиргородського відділення поліції, відвідано дітей-сиріт, дітей, позбавленого батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. Дітям вручено подарунки, а з батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання та утримання дітей у родині.

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, діти учасників антитерористичної операції та діти, що переселились із зони антитерористичної операції взяли участь у святкових заходах до Дня захисту дітей та залучені до організованого відпочинку у пришкільних таборах.

Головний спеціаліст
служби у справах дітей