Розум завжди в ціні

Вже другий рік у районі діє районна цільова програма підтримки обдарованої учнівської молоді та її наставників на 2017-2020 роки. Програма спрямована на забезпечення формування інтелектуального потенціалу Новомиргородщини шляхом створення оптимальних умов для виявлення обдарованої учнівської молоді і надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації та духовного вдосконалення.

04 червня 2018 року відбулося перше засідання комісії з призначення матеріального заохочення (премій) учням-переможцям олімпіад, конкурсів, МАН, фестивалів, турнірів міжнародного, всеукраїнського, обласного рівнів та їх наставників у Новомиргородському районі для розгляду результативності роботи з обдарованою молоддю у 2017/2018 навчальному році. Комісія, працюючи під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Чорномор Л.А., заслухала інформацію начальника відділу освіти, науки, молоді та спорту райдержадміністрації Єпанчі О.В. Олександр Володимирович повідомив, що у 2017/2018 навчальному році здобувачі освіти району активно взяли участь у обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін і отримали 4 дипломи І ступеня та 3 дипломи ІІ ступеня. Також за підсумками обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України: 2 дипломи першого ступеня та 2 дипломи ІІ ступеня. Не відставали учні й у конкурсах, зокрема впевнена перемога в обласному та Всеукраїнському етапах конкурсу учнівської творчості «Обʼєднаймося ж, брати мої!», Всеукраїнської щорічної виставки-конкурсу «Український сувенір» та змагань з усного рахунку «Прагліміне – 2018», а ще чимало перемог у скарбничку районних досягнень принесли вихованці Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості та повідомив, що всі підтверджуючі матеріали (накази та листи управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації) додаються.

Комісія одноголосно прийняла рішення відзначити учнівську молодь та педагогів, які допомогли досягнути таких результатів, матеріальною винагородою, що в сумі становить 31,1 тис. грн.

Наступне засідання даної комісії заплановане на липень 2018 року, де буде розглядатися питання виплати матеріального заохочення тим випускникам закладів освіти, які матимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання знань 190 і вище балів. Сподіваємося, що одинадцятикласники попрацюють на славу і зароблять власним розумом першу в житті премію.

Розумна освічена людина спроможна досягнути багато поставлених перед собою цілей і завжди в ціні, а знання – це невичерпна сила!