Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо реєстрації колективних договорів

Відповідно статті 34 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 9 Закону України “Про колективні договори і угоди” та Порядку проведення повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів (далі –Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 року №115, управлінням соціального захисту населення Новомиргородської райдержадміністрації протягом березня-травня 2018 року проведено реєстрацію колективних договорів, які укладені між стороною роботодавця та профспілковою стороною суб’єктів господарювання Новомиргородського району, а саме:

колективний договір  Новомиргородського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Новомиргородської районної ради на 2018-2020 роки (реєстраційний номер 6 від 26.03.2018 року);

колективний договір Новомиргородського дошкільного навчально-виховного комплексу «Калинонька» на 2018 – 2021 роки (реєстраційний номер 7 від 23.04.2018 року);

колективний договір навчально-виховного об»єднання «Тишківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на 2018 – 2023 роки (реєстраційний номер 8 від 03.05.2018 року).

Начальник відділу з питань праці
та соціально-трудових відносин
управління соціального захисту