Реалізація ініціатив Президента України “Велике будівництво”

З 01 березня в державі стартує програма Президента України «Велике будівництво», в межах Кіровоградської області на окремих об’єктах вже розпочали реалізовувати проекти в рамках даної програми. Що стосується нашого району на Новомиргородщині буде проведено реконструкцію спортивного майданчика Златопільської гімназії, яким будуть користуватись учні навчальних закладів та молодь північної частини міста. Вартість проекту складає 5 млн. грн. – 4,5 млн. кошти державного бюджету також заплановане співфінансування з районного бюджету в сумі 500 тис., які відповідно до рішення сесії районної ради від 25 лютого 2020 року були виділенні для реалізації даного проекту. Сьогодні на місці майбутнього будівництва побували голова райдержадміністрації Алла Дворніченко, заступник голови райдержадміністрації Роман Савіцький, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Барвінок, начальник відділу освіти Олександр Єпанча, директор Златопільської гімназії Віталій Бирзул. Присутні оглянули сучасний стан майданчика, Олександр Єпанча інформував про роботи, які планується провести та про функціональні можливості майбутньої споруди. Про умови проведення нинішніх спортивних заходів доповів Віталій Бирзул, підсумувавши, що їх необхідно покращити.

Наразі по даному об’єкту готується проектна та дозвільна документація, після її виготовлення будуть затверджені графіки виконання робіт і вже в цьому році на майданчику проводитимуться перші змагання.

Алла Дворніченко наголосила на важливості такого об’єкту для дітей та молоді та додала, що вживатиметься максимум заходів районної влади, для того аби умови для розвитку, в тому числі й спортивного, підростаючого покоління були на високому рівні.

Comments are closed.