Керівництво райдержадміністрації

 

 

 


Голова Новомиргородської районної державної адміністрації

 

Чорномор Л.А. 

  Перший заступник голови Новомиргородської районної державної адміністрації

  ЧОРНОМОР ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА

 призначена на посаду розпорядженням голови Новомиргородської районної державної адміністрації від 22 вересня 2017 року № 94-к, на посаду першого заступника голови Новомиргородської районної державної адміністрації призначено ЧОРНОМОР Людмилу Анатоліївну.

Чорномор Л.А. народилася у 1976 році в м. Новомиргороді  Кіровоградської області.

Освіта вища, у 2011 році закінчила Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

 

         Трудову діяльність розпочала у 1995 році в Новомиргородському відділенні Пенсійного фонду України, до призначення на посаду працювала заступником начальника управління Пенсійного фонду України в Новомиргородському районі. Загальний стаж становить понад 22 роки, стаж державної служби понад 19 років.

Заміжня, має двох доньок

     
 
   
     
Барвінок В.С.
 


Керівник апарату Новомиргородської районної державної адміністрації


БАРВІНОК ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ

призначений на посаду 1 липня 2011 року розпорядженням голови Новомиргородської райдержадміністрації від 1липня 2011 року №431-р

Народився 28 травня 1968 року у місті Кривому Розі Дніпропетровської області.

Освіта вища, у 1992 році закінчив Харківський державний педагогічний інститут ім.Г.С.Сковороди, за фахом викладач допризивної та фізичної підготовки. У 2002 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Української Академії державного управління при Президентові України, здобувши кваліфікацію магістра державного управління.

Трудову діяльність розпочав у 1985 році кореспондентом-фотографом редакції газети «Червона зірка», м.Новомиргород. Після служби у лавах Збройних Сил та навчання у Харківському державному педагогічному інституті ім. Г.С.Сковороди, з вересня 1992 року обіймав посаду керівника допризивної юнацької підготовки Новомиргородського ліцею. З березня 1995 року працював у старательській артелі об’єднання «Амурзолото»», а з серпня 1995 року займав посаду вчителя фізичного виховання Новомиргородського ліцею. У період із жовтня 1999 року по серпень 2000 року був призначений на посаду директора Листопадівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. У квітні 2002 року був призначений на посаду начальника архівного відділу Новомиргородської районної державної адміністрації. З березня 2004 року по квітень 2005 рр. – заступник голови – керівник апарату райдержадміністрації; з квітня по червень 2005 року перебував на обліку в районному центрі зайнятості; з липня по вересень 2005 року – провідний спеціаліст відділу державного нагляду і контролю – державний інспектор праці територіальної державної інспекції праці у Кіровоградській області; з червня по грудень 2007 року – головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації; до призначення обіймав посаду начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації

Одружений, має доньку.

 

Залишити відповідь