Спорт та молодь

HealthNation

Досягнення Новомиргородського районув спорті
за минаючий рік

DSC_1195Так уже повелося, що кожен наступний рік знаменує початок нового етапу в житті, початок втілення нових планів та проектів. Перевертаючи чергову сторінку спортивного життя, ми згадуємо яскраві й радісні миттєвості, подаровані нам роком, що минає, і з надією та оптимізмом дивимося у майбутнє.

DSC_1064За підсумками року наш район зайняв третє місце в обласних спортивних іграх серед міст та районів області. Чемпіоном області стала районна команда з фут залу, чемпіонським дублем відзначилась чоловіча та жіноча команда з баскетболу, призові місця здобуті командами і в інших видах спорту. Не зважаючи на об’єктивні труднощі, завдяки плановій, послідовній і цілеспрямованій діяльності вдалося об’єднати зусилля влади на місцях, громадських і спортивних організацій, спонсорів та меценатів для забезпечення ефективної роботи. DSC_1083Саме тому, в нелегкий у фінансовому плані рік вдалося провести цілий ряд районних спортивних заходів, прийняти участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях та турнірах. Якщо сільський голова, керівники райдержадміністрації та районної ради, депутати розуміють важливість розвитку спорту в районі, то жодних суб’єктивних проблем не виникає. Можливо, саме тому, нашому району довірили вперше в області організувати та провести Відкритий урок з футболу. На високому рівні пройшли також районні змагання з футзалу, футболу, волейболу, легкої атлетики, інших видів спорту.

DSC_1091Великої популярності набуває Кубок району з футболу, присвячений пам’яті ветерана спорту С.Яйкуна, започаткований відділом молоді та спорту райдержадміністрації в липні 2014 року.

Належна увага приділялася розвитку дитячо-юнацького спорту в районі, два найголовніші завдання, якого є забрати дітей з вулиці і поставити надійний бар’єр тютюнопалінню, наркоманії, алкоголізму та іншим антисоціальним явищам. А звання «кандидат у майстри спорту», завойовані Педченком Владиславом, Черним Вадимом, Миронюк Олександрою та звання «срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики», завойоване Піменовим Денисом, є прикладом для інших.

DSC_1136Наявні спортивні споруди надають змогу займатися спортом не тільки професійним спортсменам, а й широким верствам населення. На сьогоднішній день в районі розвиваються різноманітні групи фізкультурно-оздоровчої направленості. Особливо приємно відмітити активність наших жінок у заняттях з фітнесу, їх вже налічується біля 100 осіб прекрасної статі.

Якщо говорити про проблеми, то їх у спорті, як і в будь-яких інших сферах життя, завжди багато. У нас це безліч турбот щодо покращення матеріально-технічної бази спорту, наступний рік буде особливо важким у фінансовому плані. І тому головна задача на наступний рік – завдяки зусиллям всіх ланок – зробити все для того, щоб зберегти досягнуте і рухатися вперед – до нових перемог!

DSC_1144DSC_1173

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція
“Відповідальність починається з мене”

 відповідальністьУ нашій області триває Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція “Відповідальність починається з мене” відповідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 21 січня 2014 року № 104 “Про затвердження Положення про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію “Відповідальність починається з мене” та доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 04 квітня 2014 року  №01-26/63/1.

Акція проводиться щороку з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.

Основними завданнями Акції є:

 • виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів;
 • обстеження вулиць обласних та районних міст і населених пунктів на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів;
 • здійснення інформаційно-просвітницької роботи (розповсюдження друкованої продукції: листівок, плакатів, буклетів, книг, проведення консультацій тощо);
 • формування відповідального ставлення молоді до свого здоров´я;
 • стимулювання активної участі місцевих громад у суспільному житті;
 • залучення рекламодавців та засобів масової інформації до створення та розміщення соціальної реклами;
 • розвиток партнерських відносин інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, приватними структурами, громадськими організаціями, засобами масової інформації.

Організаційне забезпечення проведення Акції та підведення її підсумків на державному рівні здійснюється Міністерством молоді та спорту України, в нашій області – управлінням молоді та спорту ОДА, в Новомиргородському районі – відділ молоді та спорту Новомиргородської райдержадміністрації.

Цільовою аудиторією Акції є молодь, яка залучається на добровільних засадах до реалізації відповідних заходів (ініціатив) Акції.

   Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до Акції

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Всеукраїнський відкритий урок життя

P1040733Якщо життя – це рух, то найкращим втіленням його стає улюблена гра мільйонів – футбол. NB у попередньому номері вже писала про те, що в нашому райцентрі буде проходити Всеукраїнський відкритий урок футболу, можливо, саме завдяки анонсу на трибунах було чимало глядачів, які спостерігали за веселим дійством на полі.

Розпочався спортивний захід з традиційних урочистостей – підняття прапора (цієї честі удостоїлися призери Чемпіонату України Денис Піменов та Аріна Бичкова), промов голови обласної ради Олександра Чорноіваненка, голови райдержадміністрації Олександра Сенченка, голови Кіровоградської обласної федерації футболу Віктора Безсмертного. Зокрема було відзначено, що наш район обрали для такого дійства завдяки стрімкому розвитку новомиргородського футболу протягом останніх років – а в цьому є заслуга й місцевої влади, й бізнесменів, які виступають спонсорами команд та спортивних змагань, і спортсменів, які показують з кожним роком кращі результати.

Далі почалося найцікавіше – 11 команд одночасно виконували на футбольному полі різноманітні завдання на спритність, координацію рухів тощо, чимало завдань доводилося виконувати з м’ячем. Все дійство супроводжувала ритмічна музика, від якої й глядачам хотілося приєднатися до подій на зеленому майданчику.

Варто відзначити, що захід мав на меті не тільки розваги й фізичний розвиток молоді, але й виховання. Тому на двох кінцях футбольного поля діти спілкувалися з неочікуваними гостями – правоохоронцями та лікарями. Міліціонери, когорту яких очолив літературний персонаж Славко Хоробрик, у перший день давали можливість поміряти міліцейські обладунки, розказували про те, як вони застосовуються, і навіть про права людей при зіткненні з правоохоронцями, наприклад, про те, чого не мають права робити співробітники міліції. А загалом за три дні діти чимало дізналися про те, як уникати ситуацій, що можуть призвести до складних правових наслідків.

Лікарі розказували про здоровий спосіб життя, про наслідки шкідливих звичок, про те, як влаштований людський організм і що потрібно робити, щоб залишатися бадьорим багато років, а також навчали, як надавати першу медичну допомогу при нещасних випадках. Такі знання ніколи не бувають зайвими.

Останнього день діти грали в футбол на солодкий кубок – переможці отримали окремо солодкі призи, втім, солодощами не обділили й решту учасників змагань. Треба зазначити, що солодкі паузи стали складовою кожного дня змагань.

Загалом Всеукраїнський урок футболу, у якому брали участь учні 8 навчальних закладів – сільських і міських шкіл, гімназії і навіть спецшкол-інтернатів, тривав три дні. Весь реманент, який використовувався під час конкурсів – 120 м’ячів, різноманітні манішки, фішки, конуси, канат, обручі – буде переданий у спорт школу та навчальні заклади, учні яких взяли участь у заході.

P1040740 P1040744 P1040749 P1040753

Начальник відділу молоді
та спорту райдержадміністрації                                                             В.ТУЗ

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Започаткування щорічного турніру з футболу,
присвяченого пам’яті Сергія Яйкуна

 Відповідно до наказу начальника відділу молоді та спорту Новомиргородської райдержадміністрації від 15 липня 2014 року № 11 «Про започаткування та проведення спортивного заходу» з метою вшанування пам’яті ветерана спорту, який трагічно загинув, в районі започатковано щорічний районний турнір з футболу, присвячений пам’яті Сергія Яйкуна.

25 липня 2014 року в районній ДЮСШ «Колос» на чолі з начальником відділу молоді та спорту райдержадміністрації В.Тузом проведено жеребкування команд учасниць.

В змаганнях візьмуть участь 8 команд : м.Новомиргород (2 команди), с.Жовтневе, с.Петроострів, с.Кам’янка, с.Листопадове, с.Йосипівка, смт.Капітанівка, які розбиті на дві групи. Відповідно до Регламенту проведення заходу команди, які зайняли другі місця в своїх підгрупах будуть грати за третє-четверте місце у фіналі, а команди, які зайняли перші місця, будуть грати за перше-друге місце.

Змагання проводяться 0 17-00 на центральному стадіоні міста з 29 липня по 02 серпня 2014 року, фінал відбудеться 02 серпня 2014 року.

DSC_3248DSC_3245DSC_3216

Начальник відділу молоді
та спорту райдержадміністрації                                                             В.ТУЗ

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Засідання районного організаційного комітету з проведення
IX Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

SAM_146424 квітня 2014 року відбулося засідання районного організаційного комітету з проведення IX Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під головуванням першого заступника голови Новомиргородської райдержадміністрації Забажана І.В.

На засіданні були присутні керівники та спеціалісти відділів культури, туризму та культурної спадщини, освіти, молоді та спорту, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

SAM_1467Начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Туз В.В. ознайомив всіх присутніх з порядком проведення акції «Серце до серця» та роздав скриньки для збору коштів для дітей з вадами зору.

Голова організаційного комітету Забажан І.В. закликав всіх об’єднати свої зусилля та можливості для єдиної справи – допомоги хворим дітям, а також  побажав всім успіху та натхнення в благородній справі.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Стартувала ІХ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» –
«Я хочу бачити життя!» допомоги дітям з вадами зору.

SerceЗ 2006 року, навесні за ініціативою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», щорічно проводиться широкомасштабна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» за організаційної та фінансової підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації. Для якісної підготовки та проведення заходу затверджено склад організаційного комітету, до якого входять керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, волонтери, представники зазначеного фонду тощо.

В Кіровоградській області Акція 2014 року стартувала з урочистої церемонії передачі медичного обладнання за підсумками VIII Всеукраїнської щорічної акції «Серце до серця» допомоги дітям з вадами слуху 2013 року. За її підсумками зібрано 212 623, 67 тис. грн., які направено на закупівлю 35 персональних слухових апаратів, для глухих та слабочуючих дітей «Квантум» та 2 комплектів діагностичного обладнання: апарат ехоскринінгу, портативний прилад для фото акустичної емісії «Ottoread» та електокоагулятор зварювальний ЕК300М1 з набором оттоларинолічних насадок.

Щороку Лікарська рада України визначає тематику (діагноз) проведення Акції. Зібрані волонтерами кошти у 2014 році будуть використані для закупівлі офтальмологічного обладнання в обласну дитячу лікарню. Також, заплановано створення єдиного операційного кабінету з виправлення зору.

Головною метою Акції є розвиток волонтерського руху в Кіровоградській області та виховання високих моральних якостей у молоді.

Упродовж квітня – травня 2014 року збір благодійних коштів заплановано в школах, вищих навчальних закладах, підприємствах, установах, організаціях, бібліотеках та просто на вулицях населених пунктів Кіровоградщини.

Також, передбачено проведення флеш–мобів, конкурсів, презентацій соціального проекту «Я – волонтер» у школах та вищих навчальних закладах, щоб максимально залучити молодь до цієї благородної справи.

Волонтером Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» може стати кожен охочий. Потрібно лише зв’язатися з регіональним представником фонду в Кіровоградській області Буряк Олександрою Олегівною за тел.: 0667548997, 0675216797.

 Рахунок для благодійних внесків:

Найменування платежу:„Благодійний внесок для Кіровоградської області”.
Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ „Кредобанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Спортивно-масові заходи, поведені в рамках
Всеукраїнської естафети «Слава визволителям України»

 15 березня 2014 року на базі Златопільської гімназії відбулася першість ДЮСШ «Колос» з боротьби греко-римської.

Переможцями  в своїх категоріях стали :

2001 р.н. і молодші –     Лебеденко Михайло, 25 кг, Златопільська гімназія,

 • Сущенко Віктор, 27 кг, ЗШ №1,
 • Наумов Дмитро, 29 кг, ЗШ № 1,
 • Богданюк Богдан, 32 кг, ЗШ №1,
 • Губанів Віталій, 35 кг, ЗШ № 1,
 • Сергатий Владислав, 42 кг, Туріянська ЗШ,
 • Рудь Антон, 47 кг, ЗШ № 2,
 • Білопольський Дмитро, 53 кг, Златопільська гімназія,
 • Бабенко Богдан, 59 кг, ЗШ № 1.

 

1997-1999 р.н. і старші –      Губанов Вадим, 54 кг, ЗШ № 1,

 • Сущенко Владислав, 50 кг, Златопільска гімназія,
 • Мартишевський Артем, 58 кг, ЗШ № 1,
 • Ревенко Вадим, 63 кг, ЗШ № 1,
 • Черний Вадим, 69 кг, ЗШ №1,
 • Скринник Олег, 100 кг, ЗШ № 1,
 • Педченко Владислав, 74 кг, Черкаський автодорожній інститут.

Сила та мужність борців додали змаганням яскравості та інтриги.

100_4262100_4264

Відповідно до Плану проведення спортивно-масових заходів, присвячених 55-ій річниці утворення Новомиргородського району в сучасних його межах, затвердженого наказом начальника відділу молоді та спорту райдержадміністрації від 13 березня 2014 року № 7, на міському стадіоні в суботу проведено турнір з футболу між ФК «Вентура+» м.Новомиргород, молодіжною збірною «Легіон» м.Новомиргород та ФК «Вись» м.Мала Виска.

Перед початком турніра футболістів привітав начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Туз В.В. Змагання проходили в теплій та дружній атмосфері. Самовіддача футболістів, гарно підготоване футбольне поле та чудова погода додали заряду позитивної енергії спортсменам для здобуття нових перемог.

100_4265100_4275100_4274100_4269

В цей же день в м.Черкаси відбулися змагання відкритої Першості ОСДЮСШОР з легкоатлетичних двоборств серед юнаків та дівчат 1999-2000; 2001-2002 р.н. Приємно відмітити, що в змаганнях приймала участь команда нашого району в кількості 12 осіб, тренерами якої є Коваленко С.М. та Дарієнко О.І. Наші спортсмени змагалися із командами з Чернігівської, Вінницької, Черкаської, Полтавської областей.

100_2551100_2565

Кіровоградська область на змаганнях була представлена спортсменами із Новомиргородського, Олександрівського та Маловиськівського районів. Наша команда показала найкращий результат, з 12 учасників чемпіонами та призерами стало 6 осіб.

Чемпіонами цих змагань стали :

 • Баранов Денис, 2001 р.н.,
 • Совенко Яна, 2000 р.н.

Срібними призерами стали :

 • Левченко Максим, 2004 р.н.,
 • Піддубний Сергій, 2000 р.н.

Бронзовими призерами стали :

 • Матненко Ангеліна, 2002 р.н,
 • Ракитенко Марина, 2000 р.н.

Інші учасники нашої команди, такі як Полякова Вікторія, Харченко Станіслав, Сивак Станіслав, Шульга Ірина, Качур Анна, Качур Олексій покращили свої особисті результати.

Дякуємо нашим спортсменам та тренерам за здобуті перемоги!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Районний турнір з волейболу

 1 березня 2014 року на базі ЗШ № 1 та Златопільської гімназії відбувся районний турнір з волейболу, в якому взяли участь такі команди, як «Кам’янка», «Листопадове», «Оситняжка», «ДЮСШ «Колос», «Панчеве», «Ветерани» та «Мартоноша».

Після групових ігор визначилися фіналісти, які розіграли між собою призові місця :

1 місце –ДЮСШ «Колос» (тренер Марінов О.І.),

2 місце – збірна села «Панчеве»,

3 місце – збірна села «Оситняжка».

Варто відмітити гарну гру та волю до боротьби, яку показала нам команда «Ветерани», довівши, що віку в спорті немає. До речі, вони зайняли 4 місце в турнірі.

Хочеться висловити слова вдячності керівництву та вчителям фізичної культури ЗШ №1 та Златопільської гімназії за надані спортивні зали для змагань.

Даний турнір відбувся за фінансової підтримки Юрія Зайчука, який не залишається осторонь спортивного життя району, вже вдруге допомагаючи фінансово проведенню змагань з волейболу.

DSC_0844DSC_0935DSC_0949DSC_0967DSC_0971DSC_0974

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Наші переможці

 100_423314-15 лютого 2014 року відбулася фінальна частина змагань чемпіонату Кіровоградської області з футзалу. Команди-фіналісти, які зайняли І-ІІ місця в попередньому відбірковому турнірі, були розбиті на три групи методом жеребкування. Жеребкування проходило 10 лютого 2014 року в Кіровоградській обласній федерації футболу, де були присутні всі представники збірних команд районів.

Були визначені три групи:

 І група – Кіровоградськи, Новоукраїнський, Маловисківський райони, ІІ група – Ульянівський, Устинівський, Новомиргородський райони, ІІІ група – Долинський, Бобринецький, Вільшанський райони.

Згідно Регламенту до півфінала виходять команди, які зайняли перші місця в своїх підгрупах та друга команда, в якої буде кращий показник серед усіх команд.

Тому після запеклих баталій на футбольних полях до півфінальної частини вийшли такі команди : Кіровоградський, Долинський та Новомиргородський райони.Четвертою командою стала команда Устинівського району.

В півфіналі наша команда змагалася з командою Устинівського району та перемогла з рахунком 4:1.

В другому півфіналі зустрілися команди Кіровоградського та Долинського районів, де Кіровоградський район переміг з рахунком 6:4.

Хочеться відмітити, що Кіровоградський район три роки поспіль займав перше місце в чемпіонаті області та був переможцем на попередніх змаганнях, тому ми були налаштовані досить серйозно, так як нам випала можливість стати  чемпіонами області з футзалу вперше в історії Новомиргородського району, яку ми вдало і реалізували завдяки систематичним тренуванням, самовіддачі на футбольному полі та жаги до перемоги наших футболістів!

Матч закінчився з рахунком 5:4 на користь наших футболістів!

Вітаємо нашу команду та всіх вболівальників!!!!!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

100_250506-07 лютого 2014 року в м.Суми проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів 1995-1996 років народження, на якому брав участь вихованець Новомиргордської  районної ДЮСШ «Колос» Денис Піменов, тренером яких є Дарієнко О.І.

Піменов Денис встановив зимовий рекорд 100_2608області з бігу, здолавши дистанцію 400 м за 51,6 с.  Це кращий результат є найкращим в Україні серед відповідної вікової категорії!

100_422507-08 лютого 2014 року в м.Кіровоград на базі школи Олімпійського резерву ім. В.Верхоланцева розпочалася спартакіада Кіровоградської області серед міст та районів із змагань з футзалу. В змаганнях прийняли участь команди всіх районів та міст області, всього 22 команди. На першому етапі змагань команди були розділені на підгрупи, з яких тільки дві команди виходять у фінальну частину змагань. Команда нашого району в своїй підгрупі зайняла друге місце, поборовши команди Знам’янського та Олександрійського районів, програвши лише Новоукраїнському району.

100_4228100_4227

Дуже приємно відзначити, що наша команда увійшла у вісімку найкращих команд області, які і будуть боротися в фінальній частині змагань 14-15 лютого 2014 року в м.Кіровограді в школі Олімпійського резерву ім. В.Верхоланцева о 10-00. Запрошуємо всіх вболівальників відвідати фінальні змагання.

DSC_086108 лютого 2014 року в м.Новомиргород відбувся турнір з шахів, присвячений Року учасників бойових дій на території інших держав. За результатами турніру переможцем став новомиргородець Курков В.Д., друге місце здобув Фальман В.В. житель с.Кам’янка, на третьому місці Письмак Ю.О. з с.Йосипіки.

DSC_0864DSC_0865

Від імені голови Новомиргородської райдержадміністрації С.Шевченка учасників змагань привітав та вручив нагороди переможцям керівник апарату райдержадміністрації Барвінок В.С.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Нові досягнення наших спортсменів

29-30 січня 2014 року в м.Запоріжжі проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1997 року народження та молодших.

Приємно відмітити, що в змаганнях приймали участь вихованці Новомиргордської  районної ДЮСШ «Колос» Арина Бичкова та Денис Піменов, тренером яких є Дарієнко О.І. Піменов Денис, виступаючи за збірну команду Кіровоградської області, в естафеті завоював срібну медаль, програвши лише Київській команди 9 сотих секунди. Такі досягнення ми маємо вперше за всю історію районної ДЮСШ «Колос».

100_421130-31 січня 2014 року в м.Кіровограді обласною організацією ВФСТ «Колос» було проведено обласний турнір з футзалу серед збірних команд районів на кубок Всеукраїнської громадської організації «Український вибір».                   В змаганнях взяли участь команди Новоукраїнського, Компаніївського, Долинського, Кіровоградського, Новоархангельського, Онуфріївського, Олександрійського та Новомиргородського районів. Команда Новомиргородського району зайняла п’яте місце.

DSC_078401-02 лютого 2014 року в м.Новомиргороді в спортивному залі  ДЮСШ «Колос» відбулися змагання з футзалу в рамках Всеукраїнської естафети «Слава визволителям України». В змаганнях брали участь команди Канізької, Петроострівської, Кам’янської, Мар’ївської, Коробчинської, Листопадівська, Костянтинівської, Йосипівської, Панчівської сільських рад та Капітанівської селищної ради.

DSC_0856Перше місце зайняла команда Канізької сільської ради, друге – Петроострівської сільської рада, третє – Кам’янської сільської ради.

Переможці були нагороджені грамотами, медалями, м’ячами та комплектами спортивних футболок.

Нагороди вручили голова Новомиргородської райдержадміністрації С.Шевченко, голова Новомиргородської районної ради М.Чепіжак та начальник відділу молоді та спорту Новомиргородської райдержадміністрації В.Туз.

DSC_0851

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Спортивно-масові заходи, які відбудуться в рамках
Всеукраїнської естафети «Слава визволителям України»

На виконання спільного розпорядження голови Новомиргородської районної державної адміністрації та голови Новомиргородської районної ради від 20 червня 2013 року №№ 195-р-75-р «Про проведення на території району Всеукраїнської естафети «Слава визволителям України» в районі будуть проведені такі змагання :

01-02 лютого 2014 року – першість Новомиргородського району з
футзалу;

01-02 березня 2014 року – першість Новомиргородського району з
волейболу.

14 березня 2014 року – першість ДЮСШ «Колос» з баскетболу;

15 березня 2014 року – першість ДЮСШ «Колос» з боротьби греко-римської;

28 березня 2014 року – першість ДЮСШ «Колос» з футзалу.

Запрошуємо всіх бажаючих на змагання!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Перший старт року легкоатлетів Новомиргородського району!

12 січня 2014 року в спортивному комплексі СДЮШОР -2 відбувся перший легкоатлетичний старт року в області. Регіональні змагання були заплановані з метою відбору дорослої команди для участі в Командному Чемпіонаті України, який відбудеться 27-28 січня 2014 року в м.Запоріжжя.

В обласному старті прийняли участь більше ста учасників з м. Кіровограда, Новомиргородського, Маловисківського, Олександрівського районів.

 

Приємно зазначити, що спортсмени нашого району стали переможцями та призерами змагань:

Забіг 400 м (чоловіки)
Піменов Денис – 55.2 с.

           Забіг 800 м (жінки)
Миронюк Олександра – 2.38.3 хв.

Також залікові очки для району завоювали Бичкова Арина та Горбулін Ігор.

Виїзд команди району на змагання відбувся завдяки сприяння заступника голови Новомиргородської райдержадміністрації Гончаренка Миколи Івановича, наполегливій тренерській роботі Дарієнка Олександра Івановича та спритності наших спортсменів.

Дякуємо їм всім за чудовий результат!!!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


І знову перемога!

05 жовтня 2013 року 0 16-00 годині на центральному стадіоні міста відбувся матч чемпіонату області І групи з футболу. Футбольна команда району «Вентура +» змагалася з ФК «Буревісник», смт. Петрове.

Гра тривала в напруженій боротьбі, так як ФК «Беревісник» є одним із лідерів турнірної таблиці, та до цього часу не програв в данному чемпіонаті жодної гри.

На 15 хвилині матчу гравець ФК «Вентура+» А.Румянцев відкрив рахунок, через 5 хвилин ще один гравець нашої команди С.Осмоловський, вийшовши один на один із вротарем команди суперника, закріпив переможний рахунок.

Радість уболівальників була настільки яскравою, що стимулювала обидві команди до активних дій, рівень щастя і рахунок до кінця гри не змінився.

«Вентура+» здобула перемогу з рахунком 2:0.

Вітаємо нашу команду та її вболівальників з перемогою!

 

В турнірній таблиці наша команда посідає 3-тє місце, маючи в своєму активі 24 очок.

Щиро дякуємо вболівальникам команди за постійну підтримку!

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Спорт для всіх єднає Україну

12 вересня 2013 року в м.Новомиргороді відбулася велоестафета вихованців Новомиргородської районної ДЮСШ «Колос» в рамках проведення Всеукраїнської      велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну». У естафеті взяли участь 10 учасників, які показали добру фізичну підготовку та кмітливість. Незважаючи на відсутність в районі профільних секцій з велоспорту велоестафета пройшла на належному  рівні спортсмени,  показали гарні результати.

Як зазначив начальник відділу у справах сім’ї. молоді та спорту Новомиргородської районної державної адміністрації Віктор Туз, проведення подібних заходів – яскравий приклад виконання соціальних ініціатив Президента України. В  районі відбувається активна популяризація здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

І знову перемога!

 

17 серпня 2013 року 0 18-00 годині на центральному стадіоні міста
відбувся 12-й тур змагань чемпіонату області по футболу. Футбольна
команда району «Вентура +» змагалася з ФК «Гідросила», м.Кіровоград.

Гра тривала в напруженій боротьбі та при великій кількості
вболівальників, які і стимулювали нашу команду на шляху до перемоги.

«Вентура+»
здобула перемогу з рахунком 1:0.

 В турнірній таблиці наша команда посідає 3-тє місце, маючи в своєму
активі 20 очок.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Кубок по футболу на призи ТОВ ВКФ «ВЕЛТА»

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

 

23-й чемпіонат Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2013 року

17 серпня 2013 року розпочинається друге коло 23-го чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2013 року.

За результатами першого кола чемпіонату області команда району «Вентура+» займає третє місце в турнірній таблиці.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Новомиргородської райдержадміністрації запрошує підтримати нашу команду та відвідати змагання з футболу, які відбудуться на центральному стадіоні м.Новомиргорода згідно такого графіка :

17.08.2013 року – «Вентура+» – «Гідросила»,м.Кіровоград -18-00,

31.08.2013 року – «Вентура» – «Новатор», м.Бобринець – 16-00,

21.09.2013 року – «Вентура+» – «П’ятихатська», с.Володимирівка – 16-00,

05.10.2013 року – «Вентура» – «Буревісник», смт.Петрове – 16-00,

19.10.2013 року – «Вентура+» – «Аметист», м.Олександрія – 16-00.


 

v

На Кіровоградщині визначено переможців Всеукраїнського місячника “Спорт для всіх – спільна турбота”

Приємно відзначити, що Новомиргородський район визнаний кращим за організацію залучення соціально-відповідального бізнесу; Долинський район – за встановлення 4-ох простіших спортивних майданчиків при 1-му запланованому, м. Світловодськ – за будівництво 2-ох найбільш привабливих спортивних майданчиків.

foto2foto4foto3

01 червня 2013 року на центральному стадіоні місті відбувся матч чемпіонату області першої групи по футболу, присвячений Дню захисту дітей, між командами «Вентура+» м.Новомиргород та «Степ» м.Долинська. Гра була напруженою, трибуни вщент заповнені вболівальниками, закінчилася перемогою нашої команди з рахунком 5:2. На сьогоднішній день Новомиргородський район посідає 3 місце в турнірній таблиці чемпіонату області першої групи.

sport

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

ДОСТОЙНА ГРА І МАЄМО ЗВАННЯ!

sport

4 листопада 2012 року добіг до свого логічного завершення чемпіонат Кіровоградської області по футболу першої та другої груп.

Чемпіонами сезону 2012 року в другій групі стала команда “Вентура+2”.

Їхня гра- справжнє закінчення фіналу- яскрава, непередбачувана, інтригуюча.

Перемога дісталася нелегко. 31 жовтня 2012 року наша команда грала з командою “Промінь-Нива” з Богданівки. Перший
матч закінчився з рахунком 2:2.

І от, остання гра- матч-відповідь. Відбулася вона в м.Новомиргороді.

Гра виявилася напруженною та навіть, драматичною. Хоча ігрова перевага була на боці наших гравців, але ,все ж таки, гра закінчилася з рахунком 2:2.

Згідно регламенту проведення чемпіонату за однакового рахунку проводиться серія 11-метрових ударів.

Спочатку рахунок був 0:2, не на нашу користь, а потім Сергій Тенжицький зрівняв рахунок своїми голами, потім в гру вступили і не схибили Олег Яровенко та Тарас Грищук. Ну, і переможний гол забив Володимир Краузе. Рахунок 5:4 на користь наших футболістів. Гарне закінчення достойної гри!

Команда “Вентура+” має також гарний результат – в загальній турнірній таблиці стоїть на другому місці.

Окреме слово вдячності нашим вболівальникам! Ви – частина команди. Її моральна сила, її підтримка!!!!!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Для реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту в районі в наявності є 1 стадіон, 35 спортивних майданчиків, 8 футбольних полів, 15 спортивних залів, 12 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, діє районна ДЮСШ “Колос” відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, в якій працюють відділення волейболу, баскетболу, греко-римської боротьби, легкої атлетики, настільного тенісу, шахів та шашок, а також футболу.

2010 рік з ініціативаи голови райдержадміністрації Олександра Ковтуна був оголошений у районі роком охорони здоров’я та здорового способу життя.

В районі розроблена та затверджена рішенням Новомиргородської районної ради № 141 від 22 грудня 2006 року районна програма розвитку фізичної культури і спорту на 2007 – 2011 роки. Дана Програма передбачає створення та поліпшення правових, фінансових, організаційних, соціально-економічних основ діяльності у сфері фізичної культури і спорту та регулює найбільш важливі суспільні відносини у створенні умов для розвитку фізичної культури і спорту як важливої складової здорового способу життя та зміцнення здоров’я громадян району.

Забезпечена участь районної команди ветеранів у чемпіонаті області з футзалу сезону 2009-2010 р.р.

Забезпечена участь районної команди ветеранів у Кубку області з футзалу сезону 2010 року.

Забезпечена участь районної команди у чемпіонаті області з футзалу сезону 2010 року та участь її у фінальній частині.

Забезпечена участь команд району у обласних змаганнях з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч”.

Забезпечення проведення в м. Новомиргороді зональних змагань турніру з футболу у обласних змаганнях на приз клубу ”
Шкіряний м’яч “.

Забезпечена участь районної команди у Кубку області з футболу сезону 2010 року.

За результатами проведення чемпіонату області з футболу в рамках обласної спартакіади, команда Новомиргородського району за результатами турнірної таблиці посіла перше місце. Для участі у чемпіонаті 2011 року з футболу в рамках обласної спартакіади команда Новомиргородського району забезпечена як фінансово, так і матеріально: закуплені нові комплекти спортивної форми, спортивне взуття, футбольні м’ячі та інше.

Дитячі команди 1995-1996 р.р. народження за результатами чемпіонату області з футболу серед дитячо-юнацьких команд вибороли в своїй групі перше місце і стали чемпіонами області.

Проведена районна спартакіада «Краще спортивне село Новомиргородщини 2010», в якій взяли участь 15 сільських рад. Змагання проведено на високому рівні. Переможці змагань відстоювали честь району в обласних спортивних сільських іграх, які проходили в м. Новоархангельськ.

У вересні місяці проведена акція «Спортивний майданчик», в подвір’ях багатоповерхових будинків створені та приведені в належний вигляд спортивні майданчики.

Команда Новомиргородського району з легкоатлетичного кросу в спартакіаді області, яка проходила вм.Кіровограді завоювала почесне третє загальнокомандне місце, та 4-5 грудня 2010 року взяли участь у чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу.

Проводяться змагання районної спартакіади школярів з баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів та шашок, легкої атлетики.

Відділом в справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації розроблено та затверджено календарний план проведення масових фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів на 2011 рік. Проведення змагань та спартакіад забезпечується спільно з районною організацією фізкультурно-спортивного товариства “Колос”.

В 2010-2011 році Кожухарем Олександром проведено ремонт стадіону на загальну суму близько 4500 тис. грн. Відремонтований стадіон позитивно вплине на розвиток спорту у районі та підготовку наших спортсменів для участі у обласних фізкультурно-спортивних заходах.

З 1 квітня по 1 травня 2011 року проводився Всеукраїнський місячник “Спорт для всіх – спільна турбота”. Метою місячника є облаштування та упорядкування спортивних майданчиків біля житлових будинків, у місцях масового відпочинку населення та масових занять з фізичної культури.

Така акція поводилась задля покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізкультурою і масовим спортом різних вікових груп населення.

У літній період 2010 року проведений поточний ремонт адміністративного приміщення та спортивного залу районної ДЮСШ “ Колос”, проведено ремонт покрівлі спортивного залу.

Зростає бюджетне фінансування сфери. Якщо в 2008 році обсяг асигнувань на спорт становив 324,3 тис грн., у 2009 році 406,5 тис грн., що на 25,3 % більше ніж в минулому році, в тому числі відповідно навчально-спортивна робота відповідно 36,7 тис. грн. та 51,0 тис. грн., а протягом 2010 року з районного бюджету виділено 495,4 тис.грн., з них 85,8 тис. грн. на проведення фізкультурно-спортивних заходів.

Протягом 2010 року жоден заклад фізичної культури та спорту не був закритий або перепрофільований.

При сільських радах у районі працює 11 фізкультурно-споривних клубів, працює Новомиргородська громадська організація “Футбольний клуб “Вентура плюс”.

У 2011 році Новомиргородський район представлений двома футбольними командами: ФК «Вентура+» (команда, яка грає по першій групі, генеральний спонсор – ТОВ ВКФ «Велта») та команда ДЮСШ «Новомиргород» (бере участь у чемпіонаті області по другій групі, генеральний спонсор – ПСП «Бирзулове», керівник – Василь Крикотненко).

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

У Нвомиргородському районі з 25 листопада по 10 грудня 2012 року тривала щорічна акція „16 днів проти насильства” (далі – Акція”).

План проведення Акції та перелік установ та організацій, залучених до організації та проведення Акції, розміщено на сайті Новомиргородської райдержадміністрації.

В рамках Акції та з метою висвітлення актуальних проблем у галузі дотримання прав людини, недопущення проявів будь-яких видів насильства, жорстокого поводження з дітьми та профілактики агресивної поведінки серед молоді у загальноосвітніх закладах району проведено наступні заходи :

бесіди з учнями на теми : „Толерантна поведінка як основа гуманного суспільства”, „Вчись розуміти інших”, „Що таке толерантність?”, „Будь толерантним”;

година спілкування для учнів 11-х класів на тему: „Сімейне щастя”;

виховні години „Розвиток у сучасної молоді культури толерантності”;

конкурси малюнків на тему: „Насильству – ні!”;

бесіди з батьками : „Сімя без насильства”;

засідання „круглого столу „Захист прав дитини від усіх форм насилля”.

На засіданні методобєднання класних керівників досконало вивчено нормативно-правові акти щодо попередження насильства в сімї”.

З метою психологічної просвіти батьків та учнів виготовлено інформаційні стенди, на яких висвітлюються проблеми насильства в сімї та координати установ, на які покладено здійснення заходів щодо попередження насильства в сімї, та куточки „Як не стати жертвою насилля”.

Систематично проводиться робота по вивченню стану сімей учнів „групи ризику”.

Проведено корекцію банку даних про сімї дітей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, створено картотеку дітей з неблагополучних сімей.

В рамках Мобільного консультаційного пункту Новомиргородського районного центру соціальних служб для сімї дітей та молоді організовано та проведено бесіди на тему : „Попередження насильства в сімї” на територіях сільських рад, розповсюджено
соціальну рекламу щодо запобігання насильству в сім
ї.

Структурні підрозділи райдержадміністрації постійно висвітлюють на сторінках районної газети „Новомиргородщина” питання попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечено проведення вуличних опитувань громадян щодо проблем подолання насильства в сім’ї.

__________________________

Залишити відповідь