Інформація про ЦНАП

Загальна інформація про відділ з питань організації ЦНАП

 Адреса Центру: 26000, Кіровоградська область, місто Новомиргород, вулиця Соборності 112

 Режим роботи Центру:

 понеділок – п’ятниця -з 8.00 до 16.00,

без перерви на обід

ПРИЙОМ СУБ”ЄКТІВ ЗВЕРНЕННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬ:

Начальник відділу – адміністратор центру  — Карбівнича Ірина Павлівна;

Головний спеціаліст — Добровольська Ольга Миколаївна;

Головний спеціаліст — Чупик Наталія Сергіївна.

e-mail: cnap@nmrda.kr-admin.gov.ua

телефон: (05256) 4-15-69

     Центр надання адміністративних послуг Новомиргородської райдержадміністрації створено 17 вересня 2013 року №268-р “Про створення Центру надання адміністративних послуг Новомиргородської районної державної адміністрації”. Офіційне відкриття Центру відбулось 22 листопада 2013 року. Центр розміщено на першому поверсі будівлі Новомиргородської районної державної адміністрації, на прилеглій території розташована безкоштовна стоянка автомобільного транспорту, зручний підхід та під’їзд до приміщення.

     Вхід облаштований пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Приміщення Центру поділяється на відкриту та закриту частини. Відкрита частина включає зони очікування, прийому та обслуговування заявників.

     Розпорядженням голови райдержадміністрації від 3 липня 2014 року №173-р “Про затвердження Положення, Регламенту Центру надання адміністративних послуг та переліку адміністративних послуг у новій редакції” затверджено перелік адміністративних послуг у відповідності до вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р. До Переліку послуг включено 20 послуг з реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців, громадських об’єднань, друкованих засобів масової інформації, 3 послуги з реєстрації речових прав на нерухоме майно, 3 послуги відділу регіонального розвитку, містобудування архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, 14 адміністративних послуг у сфері земельних відносин, 6 соціальних послуг, реєстрація декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства  з питань пожежної небезпеки, а також надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

     Основними завданнями діяльності Центру є:

     – спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

     – організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

     – забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

     На кожну послугу, що надається через Центр розроблено інформаційні та технологічні картки, а приміщення облаштоване інформаційними стендами.

zg03

При наданні адміністративних послуг у випадках, передбачених законом, справляється плата (адміністративний збір).

 

Увага! Змінено розміри адміністративного збору за проведення державної реєстрації нерухомості та бізнесу

До уваги громадських об’єднань! Щодо порядку внесення змін до статуту у зв’язку з приведенням його у відповідність до норм Податкового кодексу України

__________

Залишити відповідь