Інформація про ЦНАП

Загальна інформація про ЦНАП

 Адреса Центру: 26000, Кіровоградська область, місто Новомиргород, вулиця Соборності 112

 Режим роботи Центру:

 понеділок – п’ятниця -з 8.00 до 16.00,

без перерви на обід

ПРИЙОМ СУБ”ЄКТІВ ЗВЕРНЕННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬ:

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Керівник Центру надання адміністративних послуг  — Карбівнича Ірина Павлівна;

Адміністратор — Добровольська Ольга Миколаївна;

e-mail: cnap@nmrda.kr-admin.gov.ua

телефон: (05256) 4-15-69

     Центр надання адміністративних послуг Новомиргородської райдержадміністрації створено 17 вересня 2013 року. Офіційне відкриття Центру відбулось 22 листопада 2013 року. Центр розміщено на першому поверсі будівлі Новомиргородської районної державної адміністрації, на прилеглій території розташована безкоштовна стоянка автомобільного транспорту, зручний підхід та під’їзд до приміщення.

zg01Вхід облаштований пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Складовою частиною центру, утвореного при Новомиргородській районній державній адміністрації, є дозвільний центр, утворений відповідно до закону “Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності” розпорядженням голови Новомиргородської райдержадміністрації від 13 червня 2005 року, який забезпечує надання адміністративних послуг з видачі ( переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Приміщення Центру поділяється на відкриту та закриту частини, його загальна площа становить 120 кв.м.

Основними завданнями діяльності Центру є:

– спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

– організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

– забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

На кожну послугу, що надається через Центр розроблено інформаційні та технологічні картки, а приміщення облаштоване інформаційними стендами.

zg02zg03

До уваги громадських об’єднань! Щодо порядку внесення змін до статуту у зв’язку з приведенням його у відповідність до норм Податкового кодексу України

__________

Залишити відповідь