Ти можеш допомогти військовим Новомиргородщини

v9ygi7fiu7Eууууу

В місцевих ЗМІ вже повідомлялось про поїздку делегації Новомиргородського району до Донецької області в зону антитерористичної операції, де новомиргородські хлопці захищають суверенітет та цілісність України від найманців та терористів.

Збір гуманітарної допомоги та коштів для забезпечення військовослужбовців району продовжується.

Всі хто бажає зробити свій внесок до благодійної справи може перерахувати кошти на рахунок код ЄДРПУ 23095552, МФО 380805, рахунок 26006391, АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ, районна організація «Організації ветеранів України».

Також проводиться збір харчів, продовольчих та господарських товарів для потреб військових. Серед найнеобхіднішого, чого потребують солдати – засоби гігієни, білизна, фрукти, продукти довготривалого зберігання тощо. Закликаємо усіх мешканців району взяти активну участь в даній акції та підтримати тих хто зараз захищає майбутнє наших дітей. Детальну інформацію про можливість надання гуманітарної допомоги можна отримати у відділі інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та організаційної роботи апарату райдержадміністрації за телефоном 4-12-38 .

Залишити відповідь