Інвестиційна діяльність

Анкети вільних земельних ділянок Новомиргородського району

______________________________

Перелік інвестиційних пропозицій Новомиргородського району

______________________________

ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІІ»

 У межах програми ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІІ» продовжується реалізація проекту по створенню сільськогос-подарського кооперативу «Аквадрім» в селі Турія з придбання сільськогос-подарської обслуговуючої техніки для обробітку грунту. Терміни реалізації даного проекту 2015-2017 роки.

В 2016 році отримано перший транш коштів МТД та придбано трактор New Holland TD 5.110 і комбайн типу V– vd.001 для відділення насіння гарбузів в польових умовах. Сума отриманих коштів МТД становить                 681,3 тис.грн , кошти членів кооперативу- 292,5 тис.грн

В І півріччі 2017 року отримано другий транш коштів МТД та придбано лінію по виробництву рослинної олії, деревоподрібнюючу машини та плуг дисковий. Сума отриманих коштів МТД становить 254,9 тис.грн , кошти членів кооперативу – 70,0 тис.грн

В ІІІ кварталі 2017 року очікується отримання третього траншу коштів міжнародної технічної допомоги для придбання універсальної пневматичної сівалки VEGA-8.

Загальна вартість даного проекту становить 1298,7 тис. грн. в тому числі кошти міжнародної технічної допомоги становлять 936,1 тис. грн.

_________________________________

 

Активізація торговельно-економічних

відносин Кіровоградської області

з Республікою Австрія

          У рамках виконання Угоди між Кіровоградською обласною державною адміністрацією та землею Штирія Республіки Австрія про економічне і культурне співробітництво та відповідно до домовленостей, досягнутих під час візиту офіційної делегації області до федеральної землі Штирія Республіки Австрія у листопаді 2016 року, облдержадміністрацією опрацьовується питання щодо подальшого розвитку та поглиблення торговельно-економічних відносин з Австрією, а саме обміну діловими делегаціями та проведення бізнес-зустрічей.

         Для формування делегації області та пропозицій австрійській стороні про співпрацю, райдержадміністрація пропонує надати пропозиції щодо переліку і можливі обсяги поставок продукції, товарів і послуг підприємствами району на експорт до Республіки Австрія відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та промисловості на електронну адресу econom@nmrda.kr-admin.gov.ua, телефон для довідок (05256) 4-15-85.

       

___________________

ПОШУК БІЗНЕС-ПАРТНЕРІВ

         Китайська компанія Hangzhou GeEr Green Energy Co. Ltd. (далі – Компанія) зацікавлена у пошуку українських партнерів з метою подальшої співпраці в сфері переробки відходів.

         Компанія пропонує забезпечення технічним обладнанням для переробки твердих побутових відходів та обладнанням для переробки біомаси. Детальна інформація про Компанію знаходиться за посиланням: http://www.egth.net

         Контактною особою від Компанії є генеральний директор: Пан Бін Ванг (Bin Wang), e-mail: eczjst@yeah.net, bing_wang@eght.net, eczjst@163.com.

Comments are closed.