Інвестиційна діяльність

ПЕРЕЛІК вільних земельних ділянок Новомиргородського району

______________________________

Перелік інвестиційних пропозицій Новомиргородського району

______________________________

Активізація торговельно-економічних

відносин Кіровоградської області

з Республікою Австрія

          У рамках виконання Угоди між Кіровоградською обласною державною адміністрацією та землею Штирія Республіки Австрія про економічне і культурне співробітництво та відповідно до домовленостей, досягнутих під час візиту офіційної делегації області до федеральної землі Штирія Республіки Австрія у листопаді 2016 року, облдержадміністрацією опрацьовується питання щодо подальшого розвитку та поглиблення торговельно-економічних відносин з Австрією, а саме обміну діловими делегаціями та проведення бізнес-зустрічей.

         Для формування делегації області та пропозицій австрійській стороні про співпрацю, райдержадміністрація пропонує надати пропозиції щодо переліку і можливі обсяги поставок продукції, товарів і послуг підприємствами району на експорт до Республіки Австрія відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та промисловості на електронну адресу econom@nmrda.kr-admin.gov.ua, телефон для довідок (05256) 4-15-85.

       

___________________

ПОШУК БІЗНЕС-ПАРТНЕРІВ

         Китайська компанія Hangzhou GeEr Green Energy Co. Ltd. (далі – Компанія) зацікавлена у пошуку українських партнерів з метою подальшої співпраці в сфері переробки відходів.

         Компанія пропонує забезпечення технічним обладнанням для переробки твердих побутових відходів та обладнанням для переробки біомаси. Детальна інформація про Компанію знаходиться за посиланням: http://www.egth.net

         Контактною особою від Компанії є генеральний директор: Пан Бін Ванг (Bin Wang), e-mail: eczjst@yeah.net, bing_wang@eght.net, eczjst@163.com.

Comments are closed.