Новомиргородський районний центр зайнятості

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

Працевлаштування учасників АТО – пріоритетне завдання                         

        Співпраця дає результат.

Реалізація державної політики у сприянні зайнятості населення неможлива без налагодження тісної співпраці між службою зайнятості та роботодавцями. Саме тому фахівцями Новомиргородського районного центру зайнятості докладається максимум зусиль для залучення працедавців району до партнерства. Що в подальшому дає позитивний результат у працевлаштуванні незайнятого населення та залучення його до участі в активних програмах сприяння зайнятості населення.

Найбільш тісно в питанні працевлаштування осіб, які потребують роботи,   Новомиргородський районний центр зайнятості співпрацює з ТОВ «ВКФ «Велта», ТОВ «Новомиргородський цукор», ПСП «Бирзулове», СТОВ «Агролан», СТОВ «Правда», ТОВ «Прищепівка» та з ін.

Так, з початку року за сприяння служби зайнятості в ТОВ «ВКФ «Велта» укомплектовано 111 вакансій, в ТОВ «Новомиргородський цукор» – 196, в ПСП «Бирзулове» – 40 , в СТОВ «Агролан» – 67, в СТОВ «Правда» – 55 та в ТОВ «Прищепівка» – 21.

З метою прискорення укомплектування вільних робочих місць кваліфікованими кадрами, служба зайнятості пропонує роботодавцям на їх замовлення підготувати необхідних фахівців. Дана послуга надається через професійну підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних громадян в навчальних закладах та безпосередньо на робочому місці шляхом стажування. В даному напрямку центр зайнятості активно співпрацює з ПСП «Бирзулове», в якому стажувалося на робочому місці 20 осіб, з СТОВ «Агролан» – 27 осіб, з СТОВ «Правда» – 28 осіб, з ТОВ «Прищепівка» – 14 осіб та з ін.

Крім того, Новомиргородський районний центр зайнятості активно співпрацює з працедавцями району щодо організації робіт тимчасового характеру. Зокрема з початку року за сприяння служби зайнятості на такі роботи було працевлаштовано 40 осіб в ТОВ «Новомиргородський цукор», 29 осіб в СТОВ «Правда» та 65 осіб в ТОВ «Прищепівка».

_______________

Стан ринку праці по Новомиргородському районному центру

зайнятості на 01.09.2017 року

      
Чисельність незайнятих громадян , які звернулись в пошуках роботи, всього

 

Чисельність незайнятих громадян, що перебувають на обліку на початок місяця

 

Надано всього послуг, за 8 міс.2017 року, чол.

в т.ч.:

1.     Працевлаштовано за сприянням служби зайнятості, осіб, в т.ч.:

 

–         Шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації б\р підприємницької діяльності.

 

2.     Залучено до участі у громадських та тимчасових роботах, чол.

 

3.     Направлено на професійне навчання, чол.

 

 

4.     Одержують допомогу по безробіттю, чол.

 

 

2379

 

 

625

 

2120

 

1111

 

          

        

 

2

 

 

750

 

259

 

 

415

 

_______________

Навчання за сприяння служби зайнятості

     Шановні шукачі роботи! Державна служба зайнятості пропонує Вам професійне навчання в одному з центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості(ЦПТО ДСЗУ). Такі центри функціонують в Дніпрі, Сєвєродонецьку, Івано-Франківську, Краматорську, Львові, Одесі, Сумах, Рівному, Харкові, Полтаві та Херсоні.

      ЦПТО ДСЗУ створені задля навчання дорослого населення, і це суттєво відрізняє їх від інших навчальних закладів. Порівняно з іншими освітніми закладами навчання у таких центрах має ряд переваг, а саме: прийом абітурієнтів на навчання без вступних іспитів, незалежно від рівня освіти та віку; можливість навчатися наближено до місця проживання; стислі терміни навчання; фінансова підтримка слухачів під час навчання – компенсування витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами; можливість пройти індивідуальне навчання за професією; використання у навчальному процесі новітніх технологій, що дають можливість підвищити рівень засвоєння матеріалу. Саме центри професійно-технічної освіти допоможуть Вам отримати актуальну робітничу професію і тим самим задовольнити як вимоги роботодавця, так і Ваші особисті прагнення. Вони пропонують широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку, сфери послуг тощо.

       Для отримання консультацій щодо навчання звертайтесь до Новомиргородського районного центру зайнятості.

Comments are closed.